find more information bluehers.Luxury aaa replica watches.find out this here https://www.headreplica.com/.read review luxury replicas watches.visit homepage montresdecopie.com.this page www.polskareplika.pl.look at this now knockoff watches.additional info fake rolex watches.30% off watchesjob.Women's 1:1 replica watches.best choice www.sexwatches.com.more helpful hints https://www.ticketswatches.com/.click now www.lawyerswatches.com.look at more info fake patek philippe.visit omega speedmaster replica.click this site frank mueller replica.view publisher site replica richard mille.Best replica rolex.other www.lawtagheuer.com.look at these guys bell and ross replica. CAT - www.profesionalni-preklady.cz
Skočit k navigaci

CAT

Zkratka CAT ve skutečnosti znamená Computer Aires Translation, nebo-li překlad za pomoci počítače. Spojení člověka a stroje je skutečně mocnou silou, proto se také překlad zrychluje a zlevňuje. Právě počítač pomáhá překladateli zajistit jednotnou terminologii, aby byl text přesný a neodlišoval se od skutečnosti.

Spolupráce s počítačem funguje na jednoduchém principu. V podstatě se chová jako našeptávač – radí překladateli, jak konkrétní termín naposledy přeložil, takže jej nemusí složitě vyhledávat, opakující struktury si zapamatuje, pak je stačí pouze vložit – konzistence terminologie a úspora času a nižší cena. Ta je právě zajištěna rychlejším překladem.

Stará se i o grafiku, takže se humanoidní jednotka nemusí starat o styl písma, barvy.

Čím více dokumentů přeložíte, tím se vám více slov, spojení a vět ukládá do překladové paměti, ze které potom čerpáte. Pak se najednou může stát, že máte podobný text a vy už pouze vybíráte překlad z paměti – neuvěřitelná rychlost a úspora.

Samozřejmě, že se CAT nehodí zcela na všechno. U normálních dokumentů většinou postačí pouze běžný překlad, ale většinou jazykové školy nabízejí vše – i porovnání ceny CAT a běžného. Pak již záleží na přání zákazníka, co si vybere.

Zajímavé odkazy