find more information bluehers.Luxury aaa replica watches.find out this here https://www.headreplica.com/.read review luxury replicas watches.visit homepage montresdecopie.com.this page www.polskareplika.pl.look at this now knockoff watches.additional info fake rolex watches.30% off watchesjob.Women's 1:1 replica watches.best choice www.sexwatches.com.more helpful hints https://www.ticketswatches.com/.click now www.lawyerswatches.com.look at more info fake patek philippe.visit omega speedmaster replica.click this site frank mueller replica.view publisher site replica richard mille.Best replica rolex.other www.lawtagheuer.com.look at these guys bell and ross replica. Odborné překlady - www.profesionalni-preklady.cz
Skočit k navigaci

Odborné technické překlady

Překlady technických textů od jednoduchých až po vysoce odborné nabízí většina jazykových škol. Vodítkem jsou referenční překlady.

Odborné překlady pro stavebnictví

Překlady v oboru stavebnictví by měli zajišťovat jazykově fundovaní architekti, stavaři, geologové, právníci a odborníci z řady dalších profesí.

Odborné překlady pro zdravotnictví

Překlady v oboru zdravotnictví by měli zajišťovat jazykově fundovaní farmaceuti, chemici a lékaři, kteří mají osobní zkušenosti s obory a zařízeními, o kterých překládají.

Odborné překlady pro farmaceutické společnosti

Překlady pro farmaceutické společnosti představují předevší překlady propagačních materiálů, textů obalů a příbalových letáků, přes atesty léků, dokumenty pro povolovací řízení a klinické studie, až po nejrůznější druhy smluv.

Odborné překlady pro advokátní kancelář

Při výběru adovkátního překladu by měl být překladatel vystudovaný v oboru práva, případně absolvent dvousemestrálního studia právnického jazyka pořádané Právnickou fakultou UK. Rozhodující jsou často i termíny realizací. Agentura by měla v ideálním případě spolupracovat s advokátní kanceláří, a data o svých překladech bezpečně ukládat a chránit před přístupem třetí strany.

Odborné překlady pro sektor finančních služeb

Zde jsou zákazníky přední společnosti z celého sektoru finančních služeb, od velkých bank a pojišťoven, přes obchodníky s cennými papíry, fondy, až po leasingové společnosti.

Odborné překlady pro auditory, daňové porace a účetní

Zákazníky jsou přední společnosti z celého sektoru, od největších auditorských a poradenských firem až po samostatné auditory, daňové poradce a účetní.

Odborné překlady pro energetiku

Služby překladů jsou dodávány výrobcům, distribtorům i poradenským a inženýrským společnostem, kteří v energetice působí.

Odborné překlady pro IT a telekomunikace

Jedná se o kompletní spektrum překladů a tlumočnických služeb, od prezentací, webových stránek a propagačních materiálů, přes dokumenty pro výběrová řízení, odborné posudky a nejrůznější druhy smluv, až po technické manuály a lokalizace produktů. Pro posledně jmenovanou službu jsou typické překlady prováděné pomocí nástrojů CAT, většinou do řady cílových jazyků současně.

Zajímavé odkazy