find more information bluehers.Luxury aaa replica watches.find out this here https://www.headreplica.com/.read review luxury replicas watches.visit homepage montresdecopie.com.this page www.polskareplika.pl.look at this now knockoff watches.additional info fake rolex watches.30% off watchesjob.Women's 1:1 replica watches.best choice www.sexwatches.com.more helpful hints https://www.ticketswatches.com/.click now www.lawyerswatches.com.look at more info fake patek philippe.visit omega speedmaster replica.click this site frank mueller replica.view publisher site replica richard mille.Best replica rolex.other www.lawtagheuer.com.look at these guys bell and ross replica.
Skočit k navigaci

Archiv novinek

Firmy šetří na překladech a tlumočnících

16. 07. 2010

Hospodářská krize loni tvrdě dopadla i na tuzemský trh překladatelských služeb, který podle odhadu odborníků meziročně klesl až o pětinu. Mnohé firmy, které se kvůli hospodářské krizi potýkají s úbytkem zakázek, totiž snížily výdaje na překlady.

» Celý článek

Localization World Conference

13. 07. 2010

obr1_hlasatel_01Dvakrát do roka probíhá na různých místech světa mezinárodní lokalizační konference Localization World Conference. Na této prestižní konferenci zabývající se především tématy z oboru překladatelství a lokalizací se pravidelně scházejí stovky odborníků a profesionálů z desítek zemí světa, aby se podělili o své zkušenosti, upevnili své vztahy a navázali nové užitečné kontakty.
» Celý článek

Zajímavé odkazy