Skočit k navigaci

Localization World Conference

16. 07. 2007

Dvakrát do roka probíhá na různých místech světa mezinárodní lokalizační konference Localization World Conference. Na této prestižní konferenci zabývající se především tématy z oboru překladatelství a lokalizací se pravidelně scházejí stovky odborníků a profesionálů z desítek zemí světa, aby se podělili o své zkušenosti, upevnili své vztahy a navázali nové užitečné kontakty.

V kongresových sálech atraktivních měst, jako příklad v Barceloně, Šanghaji, San Franciscu, nebo naposledy v Berlíně probíhá program většinou rozdělený do tří sekcí, na kterých se vedou jednotlivé diskuze o lingvistickém přístupu k překladům, probíhají přednášky a prezentace nebo se probírají případové studie z mnoha oblastí. Každá konference má své ústřední téma, které se snaží účastníkům přiblížit.

O věhlasu a užitečnosti této konference hovoří také fakt, že ji velice často navštěvují odborníci z řad špičkových nadnárodních společností, marketingoví manažeři automobilových, hi-tech, farmaceutických nebo finančních společností hledající jazykové služby, nové poskytovatele technologií, nebo důležité kontakty v oboru. Své prezentační akce na ní realizují společnosti zabývající se lokalizacemi, společnosti produkující lokalizační a překladatelský software, technologie, ale také konzultantské firmy nabízející své služby v tomto oboru.

Localization Word Conference je tedy velice užitečná odborná akce poskytující řadu neocenitelných informací, které vám umožní se rychle zorientovat v oblasti překladů a lokalizací a především získat řadu užitečných kontaktů na experty v oboru, navázat nové obchodní kontakty a urychlit růst mezinárodního obchodu společnosti díky správnému a včasnému využití příležitostí v neustále rostoucí oblasti „language business“, jako jsou lokalizace softwaru a jiných produktů.

zpět na hlavní stránku

Zajímavé odkazy